Krása Móda

Znáte další asijské pleťové masky?

Masku Pilaten na černé tečky zná snad už každá žena. V poslední době se o ní tolik mluvilo, navíc je typická svou černou barvou, takže se vám zaryje do paměti. Věděla jste ale, že se pod asijskou značkou Pilaten vyrábí i další přípravky pro hezčí pleť?

Pleťové masky Pilaten proti černým tečkám si získaly mnoho spokojených uživatelek. Manipulace s nimi je sice trochu náročnější, ale za efekt to stojí. Máte-li s nimi obdobné zkušenosti, jistě vás zaujme i další pleťová kosmetika z Asie.

3v1 set na černé tečky

Přestože většina žen zkouší zmiňovanou černou masku samostatně, dá se sehnat i v sadě spolu s dalšími dvěma přípravky. Exportní tonikum otevře póry, maska je vyčistí a kompaktní toner póry zpět uzavře. Produkty lze samozřejmě koupit i jednotlivě, nicméně v sadě jsou levnější. Máte-li s černou maskou dobré zkušenosti, tato komplexní péče o pleť vám přinese ještě lepší výsledky.

Tříkroková sada proužků na nos

Jestli vám vadí konzistence černé masky a pracné nanášení nebo chcete vyzkoušet něco jiného, možná by vás zaujala třífázová péče, která během 45 minut promění váš nos. V balení pleťové masky jsou tři pásky určené výhradně na nos. Ten první otevře póry, druhý odstraní černé tečky a třetí ošetří pokožku po aplikaci. Pásky jsou odlišené jinou barvou obalu, nejdříve se používá žlutý, pak růžový a nakonec tyrkysový sáček.

Kolagenová kúra proti vráskám

Černé tečky jsou snad nejčastějším kožním problémem. Druhé místo v žebříčku pak zaujímají vrásky. Domníváte-li se, že pro vás ještě nepředstavují potíž, nejspíš jste na omylu. Odborníci doporučují začít přípravky proti vráskám používat už po dvacátém roku života. Asijská kolagenová kúra navíc pomáhá i proti kruhům pod očima.

Obsahuje rostlinný kolagen, který vyhlazuje pleť, zlepšuje elasticitu kůže, hydratuje pokožku. Vitamín B5 jí dodává svěžest a lesk. Pod značkou Pilaten se prodávají dvě verze, jedna na obličej a druhá na krk. V balení jsou vždy pásky, které se nasazují na pleť a nechávají působit asi půl hodiny. Používat se mají jednou za tři dny.

Všechny výše zmíněné produkty najdete v českém e-shopu Maskapilaten.cz.

O autorovi

admin