Novinky Zajímavé

Šťastné vzpomínky přenesené na plátno

Většina lidí v současné době používá digitální fotoaparáty, popřípadě chytré telefony, k dokumentaci nejšťastnějších okamžiků svých životů. Většina těchto nádherných vzpomínek však bohužel zůstane navždy pohřbena v hlubinách cloudů a externích harddisků. No schválně – kdy jste si naposled prohlíželi ty stovky fotografií, které jste za poslední roky udělali?

Vaše nejlepší fotografie si zaslouží víc

Naštěstí však existuje snadné a nepříliš nákladné řešení, které vám umožní zachovat vaše nejkrásnější fotografie navždy, a přitom je mít neustále na očích. Na adrese https://www.printscreen.cz/ vám z fotografie vytvoří nádherný foto obraz vytištěný na plátně, který si můžete doma pověsit.

Foto obrazy uchovají vaše vzpomínky navždy

Na rozdíl od běžné barevné fotografie, která vám časem vybledne, fotografie přenesená na plátno vydrží mnohem déle. Speciální inkousty, které se k tisku používají, neztrácí barvu ani po sto a více letech. Životnost fotografií na plátně je ještě prodloužena speciálním voděodolným nátěrem blokujícím UV paprsky, díky čemuž váš obraz vydrží ještě mnohem déle, a navíc jej budete moci vždy jednoduše vyčistit od prachu a jiných nečistot. Vaše vzpomínky, zakleté ve fotografii přenesené na plátno, tak budou i po mnoha letech vypadat tak čerstvé, jako by se odehrály včera.

Výroba foto obrazu pomocí nejmodernějších technologií

Ve firmě https://www.printscreen.cz/, která se specializuje na výrobu foto obrazů té nejvyšší kvality, vám přenesou vaše nejkrásnější fotky na vysoce jakostní bavlněné plátno s pomocí nejmodernějších tiskáren Canon. Obraz bude poté vypnut do speciálních nastavitelných rámů, které díky posuvným vzpěrám zajistí jeho dokonalé vypnutí. Na závěr bude obraz přelakován speciálním lakem, který mu dodá vzhled uměleckého díla a ochrání jej před poškozením.

O autorovi

admin