Krása Novinky Zajímavé

Udělejte si radost kvalitním anti-age sérem

Každý z nás si sem tam potřebuje udělat radost, dopřát si něco hezkého a třeba i dražšího. Co kdyby to příště nebylo něco na sebe, ani žádný doplněk, ale anti-age sérum, které rozzáří a omladí vaši pleť?

Udělat si radost, a ještě prospět pleti. To můžete, pokud si pořídíte dobré bio sérum proti vráskám. Na vašem věku přitom nezáleží. S kvalitní péčí je lepší začít později než nikdy. Na druhou stranu samozřejmě platí, že čím dříve, tím lépe.

Chtějte něco speciálního

Pleť je důležité hydratovat zhruba už od 20. roku věku. I když zvolíte nějaký obyčejný hydratační krém z drogérie, je to pořád lepší než nic. Postupem času je však lepší začít se zajímat o kvalitu krému a vyzkoušet omlazující sérum, které skutečně funguje.

I vaše pleť si zaslouží anti-age sérum proti vráskám vytvořené s největší péčí a z přírodních ingrediencí. Dopřejte jí PURE DISTRICT PERPETUUM sérum.

Od žen, jako jste vy

PERPETUUM sérum vytvořily PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková. Ženy, které stejně jako vy chtějí být hezké a zdravé. Z toho důvodu se spolehly na přírodní ingredience. Sérum PURE DISTRICT PERPETUUM obsahuje kombinaci 7 klinicky ověřených látek. Najdete v něm extrakty z listů čajovníku, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. Dále kyselinu polyglutamovou a kyselinu hyaluronovou v podobě speciálně zmenšené molekuly, která má daleko lepší vstřebatelnost. Vynikající součástí séra je hexapeptid 7 chránící pleť před UV zářením a modrým světlem z monitorů. Z dalších ingrediencí můžeme jmenovat například ještě kamelii japonskou nebo skvalan pro hebkost a sametovost. Pleť je po použití séra skutečně sametová, elastická, vyhlazená, a hlavně hydratovaná.

Při koupi séra v e-shopu Puredistrict.cz nyní získáte mini variantu, která je ideální s sebou do kabelky či na dovolenou, úplně zdarma, tak neváhejte a udělejte si radost.

O autorovi

admin