Novinky

Jak vybrat dárek pro muže?

Jak vybrat dárek pro muže?
Napsal admin

Někdy je to opravdu náročné. Svého přítele nebo muže nejspíš znáte, takže víte, co by se mu zrovna hodilo, ale jakmile dojde na tatínky, bratry, švagry, strýčky, často si rady nevíme. Máme tu pár univerzálních dárků, určitě by si vybral každý.

Čepice

Malý dárek, zato důležitý a během zimy nepostradatelný. Vyberte třeba českou značku Kama.

Jak vybrat dárek pro muže?

Termoska na pití

Na sport, na cesty i do práce je termoska praktická. Láhev na pití má v dnešní době skoro každý a nosí ji stále při sobě. Je ekologickou alternativou pro balené vody, lepší volbou než kafe z automatu, levnější, protože nemusíte pití nebo kávu kupovat. Ideální velikost je 0,5 litrů.

Jak vybrat dárek pro muže?

České termoprádlo

Nová a kvalitní značka Scutumwear svoje funkční prádlo šije tak, aby na těle vytvořilo druhou kůži, navíc je materiál i výroba ryze česká. Oblíbili si ho vojáci a outdooroví sportovci, kteří jej testují v misích nebo v náročných podmínkách outdoorových závodů. Je opravdu odolné a dokonale splyne s tělem. Prádlo si drží svůj tvar i po mnoha praních, má prodlouženou délku a nevytahuje se nahoru. V zimě hřeje, v létě chladí. Výborně odvádí pot a prakticky hned schne na vzduchu. Nemůžete vybrat lépe.

Jak vybrat dárek pro muže?

Víkend pro dva

Darujte zážitek. Poohlédněte se po nabídkách s wellness nebo po nějakém hezkém hotelu. V Česku je mnoho krásných míst. Doporučujeme například Českosaské Švýcarsko, Český ráj, Lipno, okolí Mikulova nebo Jeseníky. Z měst pak vede Ostrava, Liberec nebo Karlovy Vary.

 

Kvalitní hodinky

Značku Casio určitě nemusíme představovat, na stránkách e-shopu Helveti mají velké množství různých typů hodinek téhle japonské značky, ceny začínají na 1700 Kč, třeba tyto hodinky jsou odolné proti nárazům, mají plastový řemínek, dá se s nimi plavat.

Jak vybrat dárek pro muže?

Dalekohled

Jezdí na výlety, má rád outdoorové sporty, pozoruje letadla nebo přírodní krásy? Pak sáhněte po dalekoholedu. Značka Fomei vyrábí špičkové přístroje a v prodejně vám ochotně poradí, jaký dalekohled koupit. Podle čeho budete vybírat? Zejména vás bude zajímat přiblížení, ale i světelnost. Dále praktické věci jako je hmotnost, nebo jak se s dalekohledem manipuluje například v rukavicích.

Jak vybrat dárek pro muže?

Máte vlastní zajímavý tip? Napište nám ho.

O autorovi

admin