Krása Zajímavé

Jak se nalíčit a být šik pro tento rok? Přinášíme pár tipů

Jak se nalíčit a být šik pro tento rok? Přinášíme pár tipů
Napsal Makawiel

Doba s sebou nese řadu zajímavých trendů, které se neustále vrací a my tak můžeme vybírat, co sedne právě nám. Moderních proudu je více, tak co si vyberete právě vy? Kouřové líčení nebo raději rudé rty a barevné oční stíny? Pojďme si jednotlivé změny představit , ať z toho nejste zmatené.

Zaměřeno na oči – kouřové líčení 

Tmavé kouřové líčení si zamilujete, protože je velice snadné. Jednoduše vytvoříte černé oční linky a na víčka nanesete oční stíny šedavého nádechu – může být i metalický odstín, záleží na vaší odvaze. 

Plné rty 

Každá žena touží po krásných rtech. Můžete k tomu použít konturovací tužku na zvětšení a rty vyplnit nějakou odvážnou barvou rtěnky. Žijeme jen jednou, tak je potřeba si život užít s plnou parádou.

Další nápady – nejrůznější variace

Kouřové líčení lze zkombinovat s modrými očními linkami či červenými rty. Někomu to přijde možná moc, ale módní molo se takhle nalíčenými modelkami jen hemží.

Cílem je také pleti dodat potřebný jas, aby vynikla hladká tvář. Ještě se rýsuje jeden hit a tím je retro líčení v podobě barevných očních stínů, od růžové až po fialovou, žlutou a oranžovou. Záleží na vás, jakému trendu podlehnete. Stíny aplikujte až pod úroveň obočí a linky protáhněte jako kočičí oči.

Jak se nalíčit a být šik pro tento rok? Přinášíme pár tipů

Na druhé straně má něco do sebe i holé líčení ve formě horní a dolní černé oční linky. Minimální vrstva make -upu je na místě, stejně jako průhledný lesk na rty.  Krásně vypadají i třpytky na oči, je to sice odvážnější variace, ale proč ne.

Třpytivý poprašek dejte na spodní linii oka pod řasy, aby více vynikly, oči oživte modrou linkou. Moderní doba s sebou strhla i rozjasnění na tváře v podobě tekutých tvářenek. Korálová barva je v kurzu. Nyní už víte, jak se líčit, abyste šla s dobou. Někdy méně znamená více, ale pro letošek to tak úplně neplatí.

O autorovi

Makawiel