Móda

Módní trendy podzim 2018: Na co se můžete těšit?

Módní trendy podzim 2018: Na co se můžete těšit?
Napsal Barbora

Podzim pomalu, ale jistě nastupuje svou nadvládu a vás čeká příprava na pochmurnější období. Připravit se na něj musíte nejen psychicky, ale milovnice módy nejvyšší čas pro pořízení módních kousků. Co bude letošní podzim in? Jaké kousky oblečení by vám ve skříni jistě neměly chybět?

Kostkovaný vzor

Na scénu se opět vrací nesmrtelný kostkovaný vzor. Zaregistrovat jste mohli již na letních kouscích oblečení, ale na podzim ho užijete ještě trochu více. Kostkovaný vzor je nadčasový a setkávat se s ním budeme ještě dlouho. In bude především tzv. preppy kostka. Ve vašem šatníku by tak neměly chybět podzimní kousky, kterým nechybí kostka. Skvělou volbou je kostkované sako, sukně či kalhoty.

Módní trendy podzim 2018: Na co se můžete těšit?

Elegantní blejzry

Na podzim kromě fešných sak jistě oceníte i slušivé blejzry. Díky nim totiž vyniknou vaše křivky, zvláště pokud blejzr doplníte o slušivý pásek, který zvýrazní váš pas. Zvolit můžete blejzry jednobarevné v podzimních barvách či si vybrat blejzr kostkovaný, který bude vypadat originálně.

Kožešinové detaily

S podzimem přichází také chladnější počasí a nepříjemný vítr. Nezapomeňte si pořídit slušivý křivák či kratší bundu. Zvolit můžete kožený, semišový či džínový křivák. Skvěle však vypadají i bundy s kožešinovým lemováním či límce. V takovéto bundě snadno okouzlíte a stačí když si po dní oblečete jednobarevné tričko či jednoduché šaty.

Extravagance

Nebojte se být i během podzimu extravagantními a vsadit na barvy. Ty se dobře kombinují i s kostkami. Pořiďte si zajímavou kabelku, psaníčko, boty či čepici, která zaručeně ozvláštní váš outfit.

Módní trendy podzim 2018: Na co se můžete těšit?

Buďte zvíře

Letošní podzim budou také velmi in módní kousky, kterým nebudou chybět zvířecí vzory. Vsadit můžete na klasiku v podobě leopardího či hadího potisku. V obchodech jistě narazíte na tisíce kousků oblečení s těmito vzory. Kombinujte je s opatrností s jednobarevnými kousky oblečení a nechte váš outfit zazářit.1

O autorovi

Barbora