Móda

Nechte se inspirovat vhodnými a vkusnými dárky pro své muže i syny

Nechte se inspirovat vhodnými a vkusnými dárky pro své muže i syny
Napsal admin

Lze vůbec něčím zajímavým a nevšedním obdarovat dospívající chlapce, muže anebo pány v letech, aby dárek nepřijali s rozpačitým úsměvem a nenápadně jej nezastrčili do nejspodnější zásuvky v komodě? Dárky jako lahvinka dobrého pití, sportovní potřeby, poukaz na adrenalinový zážitek, pěkná knížka či kus ošacení už jsou otřepané a vám vysychá studnice nápadů? Zkuste hodinky, šperk nebo přívěšek.

Šperky a ozdoby pro drsné chlapy

Nemusí se hned jednat o exkluzivní zboží. Zvláště když máte doma chlapa jak horu, vyznávajícího spíše rockové koncerty než vážnou hudbu, anebo kovaného sedláka vyhledávajícího společnost sousedů či kamarádů z práce více než rodinné sedánky. I pro takové typy lze nalézt šperky, které nejsou zhotoveny z drahých kovů či kamenů a na mužském zápěstí působí víc přitažlivě než zženštile.

Nechte se inspirovat vhodnými a vkusnými dárky pro své muže i syny

Pánské náramky za vysvědčení i jako důkaz lásky

Pánské náramky z kůže, splétané řemínky, kůže kombinovaná se dřevem, masivní i jednoduché stříbro, to vše nabízí internetová prodejna Tredhim.cz. Sportovní typy vyhledávající surfovou a snowboardovou kulturu potěší náramky z korálků ze dřeva a dalších materiálů. Mladí chlapci by zase mohli zajásat nad koženými variantami zaplétaných a masivních náramků, nad ozdobami na zápěstí ze stříbra i decentního zlata. Všechny nabízené pánské náramky se hodí jako dárek pro jakoukoliv příležitost. Můžou být vhodnou odměnou za vysvědčení, dárkem ke kulatinám i stvrzením nekonečné lásky.

Vhodné doplňky ke koupeným náramkům

K náramkům z trendheim.cz lze přiobjednat další vkusné dárečky pro další příležitosti – hodinky, klobouky, čepice, holicí sady, sluneční brýle, prsteny, kravaty i kravatové spony nebo opasky. Různé typy si žádají odlišné předměty denní spotřeby i ozdoby, myslete na mužské pokolení, které se bez něžných poloviček sotva dokáže zdobit, přikrášlit anebo doladit zevnějšek. Firma Trendhim je neocenitelným pomocníkem při výběru vhodného daru.

O autorovi

admin