Móda

Slip-on – pohodlné a praktické boty

Slip-on - pohodlné a praktické boty
Napsal admin

Tenisky slip-on nebo jednoduše „slipry“ jsou pohodlné, praktické a snadno kombinovatelné. Jediný rozdíl oproti klasickým teniskám je systém zapínání. Klasické šněrování nahradila gumová vsuvka. Rovněž zajímavým detailem je i komfortně vyvýšená podešev pro lepší dynamiku chůze. Gumová podrážka a textilní materiál, většinou kvalitní plátno, spolu tvoří originální kombinaci, která jistě upoutá i vás. Jednoduchý princip nasouvání a příjemný plátěný materiál, který je prodyšný a přizpůsobí se tvaru nohy, jednoznačně stojí zato! Tak nač ještě čekat? Pořiďte si své slip on na topshelf.cz ještě dnes!

Espadrilky – dámské i pánské

Espadrilky – žádná novinka letošní sezony! Espadrilky se nosí již desetiletí. Nyní však slavíme jejich velký návrat. Boty espadrilky kdysi nosili španělští vojáci a vesničané na Pyrenejském poloostrově. Jejich tradice v podobě, která je příbuzná i té dnešní, sahá až do 13. století. Někteří historici však tvrdí, že jde o obuv, která zde byla již před 4000 lety. Tuto obuv, která je populární zejména v přímořských letoviscích, byste měli svým nohám dopřát i vy. Základem espadrilek je nejčastěji len a klasická kožená nebo pryžová podrážka. Espadrilky dámské vynikají svou barevností, nápaditostí, mohou být zdobené flitry nebo sametovými výšivkami. Velmi módní a populární je klasické proužkování a květinové vzory. Pánské espadrilky jsou o něco decentnější, ale úplně stejně pohodlné.

Tenisky, které vás budou poslouchat

Přestože nízká bota je na léto skvělá, terénu přece jen více sluší kotníkové tenisky. A tak by všechny dámy měly zpozornět a podívat se, zda kromě slip on a espadrilek mají ve svém botníku také kotníkové tenisky dámské. Kotníkové tenisky zpevní nohu právě v kotníku, takže se v nich pochoduje dobře i v náročnějším terénu. Barevne-sportovni-tenisky je možno nosit prakticky pro každou příležitost. Běžet v nich do školy i do práce, a když je sucho, vyrazit třeba na houby do lesa. Tak tedy – neváhejte!

O autorovi

admin