Krása Lifestyle Móda

V čem zazáříte na dovolené u moře?

V čem zazáříte na dovolené u moře?
Napsal admin

Prázdniny jsou za rohem, už máte naplánovanou dovolenou? Lidé se jako tradičně rozdělí na dva tábory – ty, co potřebují aktivní dovolenou, a zbytek, který nepohrdne celodenním ležením na pláži. Jste-li ten druhý případ, určitě vás bude zajímat, co si s sebou vzít za oblečení. Tedy aspoň pokud patříte k něžnějšímu pohlaví, protože pánové tohle obvykle neřeší.

K moři si sice jedete odpočinout, ale je dost možné, že tam natrefíte na někoho, koho budete chtít zaujmout. A navíc s užíváním si dovolené je spojené i to, že se chcete cítit krásná. A k tomu určitě potřebujete něco nového na sebe. Čím svůj šatník na léto doplnit?

Plavky jsou základ

Bez plavek, v nichž se cítíte opravdu dobře, neodjíždějte. Právě v nich strávíte nejvíce času. Chcete se přece vrátit hezky opálená, ne? Při jejich výběru zapomeňte na trendy a vyberte si spíš to, co lichotí vaší postavě. Dvojdílné plavky se v mnohých obchodech dají různě kombinovat, takže si klidně vyberte vršek a spodek jiné velikosti. Pozornost od širších boků odvede vzorovaný vršek, malému poprsí bude lichotit push-up podprsenka, kanýry, trojúhelníkové dámské plavky či bandeau. Hitem letošního léta jsou plavkové bralette podprsenky Calvin Klein. Vypadají sice překrásně, ale myslete na to, jak pod nimi budete opálená. Celý výstřih vám zůstane bílý…

Nebojte se vzdušných maxišatů

Letní šaty jsou nezbytnost. Zapomeňte na nudnou šedou, černou a tmavě modrou, které nosíte do kanceláře, a pořiďte si hezky barevné šaty s výraznými vzory. Květiny všeho druhu jsou vítány, nikdy nezestárnou ani proužky.

Co se ale na dovolenou bude hodit ještě více než krátké květované šaty, jsou maxi varianty. Nebojte se, že by vám v nich bylo teplo, dlouhé šaty na léto bývají obvykle vzdušné, někdy mají hluboký výstřih na zádech. Když je doplníte páskovými boty na podpatku či klínku, stanete se hvězdou.

O autorovi

admin