Móda

Jak nebýt nudná v letních šatech?

Jak nebýt nudná v letních šatech?

Letní šaty k létu patří stejně neodmyslitelně, jako vysoké teploty a slunce. Pokud venku stoupají teploty až ke 30°C, jsou šaty tou nejlepší volbou. Ovšem zahazovat je nemusíme, ani když je venku chladněji. Vždy stačí, když jen zvolíte správné doplňky, aby jste zazářila.

Když je horko

Když je venku teplo, nebo pokud vyrážíte k moři, šaty jsou tím nejpohodlnějším, co si na sebe můžete vzít. Je v nich příjemně a navíc vypadají žensky. Pokud je teplo, k šatům zvolte klobouk, který si se stejně dobře hodí na pláž, ale i do města. Nejlepší kombinací k šatům, především v maxi délce, je slaměný klobouk. Dekolt nebo ruku můžete ozdobit výraznějšími náhrdelníky či náramky. Šperky můžete ozdobit ale i kotník, pokud zvolíte jednoduché sandálky.

V horkých dnech jsou otevřené boty samozřejmostí, proto nezapomeňte ani na pedikůru. Nehty a chodila udržujte krásné a čisté. Nehty můžete navíc nalakovat zářivým lakem, na paty použít peeling.

Nezapomínejte však na pravidlo, všeho moc škodí. Pokud zvolíte výrazné šaty, doplňky by měli být decentní a barevně by mělo vše ladit.

Jak nebýt nudná v letních šatech?

 
Jak nebýt nudná v letních šatech?

Jak nebýt nudná v letních šatech?

Šaty: boohoo.com, klobouk: colormarket.cz, řetízek: pinkstyle.cz

Když je chladněji

Pokud není takové teplo, aby jste mohli vyjít v šatech a sandálech, nezoufejte a šaty neukládejte do šatníku. Když je chladněji, vrstvěte. K šatům si vezměte slabé punčocháče a vršek zahalte bundou. Pokud nevíte, jakou bundu zvolit, s denimem nikdy nešlápnete vedle. Džínová bunda totiž padne k jakýmkoliv šatům. A pokud si chcete trochu pohrát s outfitem, zvolit můžete i mikinu, která dodá šatům zajímavý šmrnc.

Toto léto vládnou espadrilky a k šatům se skvěle hodí. V chladnějších dnech je ale můžete k šatům nosit i kotníkové letní kozačky.

Jak nebýt nudná v letních šatech?Jak nebýt nudná v letních šatech?

Jak nebýt nudná v letních šatech?

Jak nebýt nudná v letních šatech?

Šaty: euimages.urbanoutfitters.com, bunda: beautologies.net, mikina: romwe.com, boty: Toms

Vyzkoušejte naše typy a buďte in za každého počasí.

O autorovi

Karla Líbalová