Zajímavé

Jak zasílat zboží z e-shopu moderně? Odpovědí jsou plastové obálky

Spolu s neustále rostoucí poptávkou po zboží z e-shopů, zvětšují se také nároky na obalovou techniku, ve které elektronické obchody zasílají své zboží. Stále více obchodníků chápe pravdivost úsloví, že obal prodává. Pokud proto chcete ve stále rostoucí konkurenci obstát, měli byste zvážit jeden z moderních trendů – zasílání zboží v plastových obálkách.

Proč jsou plastové obálky pro e-shopy tak populární?

Oproti dříve používaným typům obalového materiálu mají plastové obálky pro e-shopy mnoho nezanedbatelných výhod. Jsou lehké, nezaberou prakticky žádné místo, jsou voděodolné, a navíc velice pevné. Můžete si tak být jisti, že vaše zboží dorazí zákazníkovi v pořádku. Plastové obálky pro e-shopy jsou vhodné pro zasílání veškerého zboží, které není křehké. Ideální jsou pro zasílání oblečení či tiskovin, které ochrání před vlhkem. Majitelé e-shopů oceňují také jejich další vlastnost – možnost celoplošného, barevného potisku na základě vašeho vlastního grafického návrhu.

Ekologické LDPE obálky šetří přírodu

Jednou z nejvíce rostoucích hrozeb současného světa je nadbytek plastového odpadu. Proto každý kousek plastu, který se podaří zrecyklovat, přispívá svým dílem ke společnému cíli celého civilizovaného světa – snížení množství plastového odpadu v přírodě. Ekologické LDPE obálky jsou vyrobeny z recyklovaného nízkohustotního polyetylenu a umožnují tak plastovému odpadu, aby opakovaně sloužil, namísto znečišťování přírody.

Reklamní potisk zvýší povědomí o vaší značce

Plastové obálky opatřené firemním potiskem jsou ideálním způsobem levné, ale přitom velice účinné reklamy. Zboží zabalené v obálce s potiskem bude nápadné a přitáhne pozornost. Vaši značku si tak zapamatuje nejen váš zákazník, ale každý, kdo ji během přepravy uvidí.

O autorovi

admin