Móda

Peněženka musí být vaším doplňkem za každé situace

Zatímco kabelky či obaly na mobil střídáte, peněženku s sebou nosíte všude. Proto by měla být univerzální, abyste ji snadno zkombinovali s jakýmkoliv outfitem, dostatečně velká na všechny karty a také praktická. O kvalitě ani nemluvíme, to je samozřejmost.

Peněženku si samozřejmě můžete pořídit v nějakém obchodě s módou, ovšem bude vám stačit? Čím dál více žen i mužů vyhledává raději kvalitní kožené modely, a není divu. Za prvé dlouho vydrží, za druhé časem spíše zrají, než aby stárnuly. Navíc jsou stále stylové. Nadčasové kožené peněženky prostě nikdy nevyjdou z módy.

Znáte značku Peterson?

Musíte počítat s tím, že kožená peněženka vás bude stát i několikanásobně více než méně kvalitní varianta, ale také mnohonásobně déle vydrží. Bývají propracovanější a vypadají luxusněji. A za tyto aspekty se vyplatí něco obětovat, ne?

Značek vyrábějících luxusní kožené peněženky existuje několik, mezi ty vyhlášené patří třeba Peterson. Pod značkou Peterson tvoří mladí a nápadití návrháři, kteří se specializují na uměleckou avantgardu a schematický design. Nudy a stereotypu se rozhodně nemusíte bát. Na rozdíl od jiných firem nevyrábí nic jiného než peněženky, na které se díky tomu mohou výborně soustředit. Jejich výrobky jsou proto propracované, nabízí průhledné kapsy na fotky blízkých, mincovník na zip, kapsy na bankovky, karty a další papírky.

Chtějte něco navíc

Když si budete kupovat kvalitní peněženku od vyhlášené značky, měli byste vždy chtít péči navíc. Firma Peterson své zákazníky překvapuje třeba příjemným balením. Pánské peněženky dodává v neobvyklých plechových krabičkách s obrázkem. Ty dámské přicházejí zase v pevných papírových krabičkách s potiskem loga výrobce.

Ať už si nakonec vyberete peněženku od značky Peterson či jakékoliv jiné, s koženým modelem neuděláte chybu nikdy. Stane se vaším společníkem na dlouhá léta.

O autorovi

admin