Nezařazené

Svatba vaší kamarádky – čím jí obdarovat?

Léto je samozřejmě nejenom obdobím dovolených, ale je také obdobím, kdy se koná stále více a více svateb. A pokud je jednou z nevěst právě vaše kamarádka, je dobré přemýšlet nad tím, čím jí obdarovat. Samozřejmě klasikou jsou v tomto směru peníze. Rozhodně ale nejsou dárkem originálním a tak je dobré je volit pouze jako poslední možnost. A pokud už, tak peníze alespoň zajímavě a netradičně zabalit. My se však podíváme na mnohem zajímavější tipy, se kterými rozhodně chybu neuděláte a vaše kamarádka tak bude skutečně nadšená.

Buďte originálním, ale i praktická

Samozřejmě při výběru správného dárku je dobré vědět, zda chcete jít cestou praktickou, nebo naopak cestou originální. Pokud zmíníme dary vhodné na svatbu, které splňují i ono praktické hledisko, můžete zkusit třeba zajímavý set na čaj, který patří mezi oblíbené homemade dárky. Stejně tak ale zaujme třeba praktický doplněk do kuchyně, kam se může hodit fondue set, který dnes patří mezi oblíbené cesty přípravy různých jídel.

Pokud naopak chcete jít cestou originality, zvolte třeba zajímavou smaltovanou ceduli se jménem novomanželů. Tento dárek rozhodně dokáže zaujmout. Vcelku originální cestou je ale také gravírovaná svíčka, a to přesně podle vašeho přání. Klasikou v segmentu originálních dárků je poté tričko Game over.

Při výběru myslete také na cenu

Samozřejmě je jasné, že při výběru toho správného dárku byste měli myslet také na cenu, kterou stojí. Pamatujte, že investovat byste měla alespoň několik set korun, ideálně částku okolo jednoho tisíce. A za tu už seženete opravdu zajímavé věci. Příkladem mohou být originální dárky z akční nabídky, které standardně stojí sice mnohem více, ale nyní máte možnost získat na ně jedinečné slevy. A ty se dotýkají i několika desítek procent. Ideální cesta, jak skutečně dokážete svou kamarádku potěšit, a přitom se nemusíte bát toho, že zatížíte svůj rozpočet.

O autorovi

admin