Krása

Švýcarský zázrak – Festina

Už samotné místo výroby těchto hodinek ukazuje, že půjdu o vyjímečnou kvalitu. Švýcarské hodinky jsou světové proslulé nejen technickou propracovaností, ale také inovativním vzhledem. Poznejte tento zázrak i vy!

 

Jak vznikly hodinky Festina?

Psal se rok 1902, když v malém městě La Chaux de Fonds ve Švýcarsku vznikla hodinářská manufaktura a v ní první hodinky prestižní a dnes světově známé značky Festina. Od té doby je toto hodinářské logo známkou sportovního vzhledu, vysoké kvality a atraktivity.

 

Spěchej pomalu …

Kvalitní švýcarské hodinky dnes známé pod označením Festina vychází z latinského Festina Lente, což v překladu znamená spěchej pomalu. Pro snazší výslovnost ovšem zůstává pouze první polovina názvu – Festina.

 

Hodinky Festina a Tour de France

Festina hodinky se do povědomí dostali díky spojení se světově proslulým cyklistickým závodem Tour de France. Roku 1990 byl založený cyklo tým Festina, který za 4 roky získal vítězství v týmovém hodnocení. Díky tomuto úspěchu se výrobce hodinek Festina rozhodl pojmenovat celou jednu řadu svých hodinek Festina – Tour de France. Společnost Festina se stala v roce 1998 oficiálním časoměřičem cyklistické Tour.

 

Festina hodinky jsou dokonalým doplňkem!

Ať už vyberete model z řady Sport, Trend, Classic či již zmíněnou řadu Tour de France, vždy získáte luxusní a vysoce kvalitní hodinky, které využijete pro běžné i společenské příležitosti. Hodinky z řady trend osloví především mladé lidi milující progresivní design, který nezůstane bez povšimnutí.

Hodinky Festina pro muže jsou odvážné, moderní, nadčasové. technicky dokonalá časomíra je současně také luxusním doplňkem a šperkem.

 

Nákup hodinek festina

V eshopu s hodinkami Zlato-stribro-hodinky.cz najdete časomíry této značky pro muže i ženy. Najděte si i vy model, který vyzvihne vaší osobitost a styl!

Hodinky Festina okouzlí na první pohled!

 

 

 

 

O autorovi

admin