Krása Lifestyle Móda

Dle jakých pravidel bychom se měly řídit při výběru podprsenky?

Dle jakých pravidel bychom se měly řídit při výběru podprsenky?
Napsal admin

Výběr podprsenky se zdá být jednoduchou záležitostí. Pravdou ale je, že mnoho žen vybírá špatnou velikost i tvar. Ženy se většinou snaží nasoukat větší objem do menších košíčků, nebo naopak, pro optické zvětšení objemu ženy používají podprsenky, které jsou příliš velké.

Výběr podprsenky je pro dobře vypadající ženu klíčový, a to ať už se jedná o spodní prádlo na denní nošení nebo erotické prádlo, které ženy používají pouze doma.

Košíčky

Při výběru spodního prádla je vždy důležité, jak se v něm budete cítit. Prádlo by vám především mělo být pohodlné a prsa by neměla v košíčcích, které zvolíte plavat, ani z nich vylézat. Pro malá prsa volíme jiný střih než pro velká prsa.

Ženy s velkým poprsím jsou často vystresované, že jim žádná podprsenka nesluší. Stejně tak ženy s malým poprsím se bojí, jak budou v podprsence, která se jim líbí, vypadat. Pravdou ale je, že hezké spodní prádlo sluší každé ženě a je pouze důležité zvolit správný model.

Dle jakých pravidel bychom se měly řídit při výběru podprsenky?

Ramínka

U správné podprsenky mají ramínka pouze doplňující funkci. V žádném případě by se neměla zařezávat do kůže.

Obvod

Obvod podprsenky by v žádném případě neměl být volný. Pro volbu ideálního obvodu je vhodné změřit si obvod hrudníku, a poté zvolit velikost cca o 5 cm menší.

Podprsenka musí sedět

Při zvedání rukou a pohybu by se podprsenka neměla pohnout a posunovat. Prsa by také neměla sahat níž, než je spodní obvod podprsenky.

V případě erotického prádla doporučujeme ženám s většími vnadami korzety, které jsou u mužů velice oblíbené. I pro ženy, které nebyly příliš obdařeny velkým poprsím, erotické prádlo velmi sluší. Mohou volit z širokého množství body, bodystockingů, košilek atd. Stačí si jen vybrat prádlo, ve kterém se budete cítit dobře a sebevědomě. Veškeré sexy prádlo zakoupíte na eshopu sosexy.cz, který nabízí široký výběr dámského spodního prádla za příznivé ceny.

O autorovi

admin