Zdraví

Dodejte organismu potřebné látky pro bezproblémovou funkci močových cest

Špatné vylučování patří k problémům, o kterých se ve společnosti hovoří jen málo. Snad proto ho lidé tak často zanedbávají, dokud není opravdu zle. A přitom stačí tak málo! Ke správnému odvodňování organismu napomáhají doplňky stravy na bázi bylinných extraktů.

Přírodní pomocníci

Narazíte-li v přírodě nečekaně na kopřivu, zřejmě nebudete moc rádi. Nepříjemné popáleniny na kůži ovšem vyvažuje to, že kopřiva dvoudomá u nás patří mezi nejvíce léčivé rostliny. Zaměřme se nyní primárně na její roli ve správném vylučování. Kopřiva zabraňuje vzniku ledvinového i močového kamene a písku, podporuje funkci ledvin a odvádění vody z těla. Užívá se při zánětech močových cest, zbavuje tělo otoků a odstraňuje vodnatelnost. Léčí dokonce i chorobné zadržování moči.

Krásně voňavý jalovec obecný je známý svým močopudným účinkem. Podporuje vylučování vody z organismu a celkově prospívá činnosti ledvin. Využití si najde při nejrůznějších onemocněních močového systému, zvláště účinný je v případě bílkovin v moči. Krom toho je to silný detoxikant, který výborně pročistí celý váš organismus.

Královna krásy mezi našimi stromy, půvabná bříza bělokorá, je mimo jiné vysoce účinné diuretikum. Zapojte ji proto do boje proti nemocem ledvin a vylučovacího ústrojí. I ona si dokáže poradit také s vodnatelností, otoky a prosáknutím tkání. Užívat by ji měli všichni, kdo trpí na ledvinové či močové kameny a písek.

HERBA ODVODNĚNÍ – tři v jednom

Připravovat si doma bylinné nápoje má jistě něco do sebe, sami ale často neodhadnete správné dávkování. Krom toho ne každý je schopen potřebné rostliny sehnat po celý rok. Potřebujete-li problémy s močovými cestami nebo zadržováním moči akutně řešit, vydejte se raději do lékárny pro doplněk stravy HERBA ODVODNĚNÍ od společnosti Naturvita. Nebo si tyto účinné kapsle, které obsahují nejlepší poměr výtažku z břízy, kopřivy a jalovce, kupte jednoduše přes internet na stránkách Gigalekarna.cz.

O autorovi

admin