Krása

Jak být krásná a v pohodě?

Cítíte se poslední dobou unavená a bez energie? Možná jste od své kolegyně nebo dobré kamarádky zaslechla, že pomyslným životabudičem se pro ně stala ájurvédská masáž. O jejích skvělých účincích se můžete přesvědčit také Vy.

Kam na ájurvédskou masáž?

Ájůrvédská masáž Praha je považována za hluboce relaxační a energetizující proceduru. Lidem, kteří ji podstoupí, přináší rovněž zcela jedinečné zážitky. Ájurvédská masáž je jedna ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pačkarma“. Při pravidelné návštěvě ájurvédské masáže se do těla dostavuje vnitřní životní energie, která dodává tělu tělesnou vitalitu, energii i sílu. Pravidelné masáže zbavují lidský organismus negativních účinků, úzkosti, strachu, vyčerpání i nejrůznějších psychických potíží, jako je bolest hlavy, nespavost, únava či skleslost. Ájurvédská masáž se doporučuje především lidem, které trápí nejrůznější potíže s pohybovým aparátem. Vhodná je pro osoby trpící revmatem, artritickými potížemi či alergiemi. Ájurvédská masáž pomáhá také zpomalovat proces stárnutí. Více informací o tomto typu masáže se dovíte zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/.

Dopřejte si také kvalitní očistu organismu

Ájurvédskou masáž můžete kombinovat s detoxikací a očistou organismu Praha. Ačkoliv se může na první pohled zdát očista organismu jako módní trend, opak je pravdou. Ne nadarmo se často říká, že ten kdo je spokojený se svým zevnějškem, cítí se psychicky vyrovnaně a v pohodě. Centrum trvalého zdraví Cordeus si je velmi dobře vědomo, že na člověka během dne nejrůznějším civilizačním vlivům. Díky osvědčeným pročišťovacím postupům klasické i přírodní medicíny lze docílit vytoužené postavy i dobrého pocitu z vlastního já.

O autorovi

admin