Krása

Myslete na svou krásu

Lámete si stále hlavu nad vánočním dárkem pro Vaši krásnou přítelkyni? Každá žena ráda pečuje o svůj zevnějšek, a proto určitě neuděláte chybu, když se inspirujete nabídkou na vánoční balíčky v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Darovat můžete vánoční balíček s názvem Omlazující kouzlo mořské víly. Nyní před Vánoci můžete tento wellness balíček pořídit za příznivější cenu než jindy. Vaše přítelkyně si bude moci během hodiny a půl užívat chvíli jen sama pro sebe. Balíček obsahuje koupel z mořských řas, anticelulitidní zábal z mořských řas a masáž olejem z mořských řas. Odpočinout si od každodenních starostí bude moci také u elixíru mládí arganovým olejem. Tyto vánoční balíčkyjsou ideálním vánočním dárkem pro ženy, které se snaží zhubnout. Tento vánoční balíček uvítají také ženy, které by si přály omládnout. Takovýto vánoční dárek ocení i milovnice moře a vzácných olejů.

Centrum trvalého zdraví Cordeus připravuje také výživový program metabolic balance®, který představuje ideální cestu pro posílení energie a vitality lidského těla. Se zdravou výživou Praha můžete podpořit své zdraví a vyřešit také dlouhodobé potíže s hmotností. Není přitom potřeba držet nesmyslné hladovky, nýbrž dodržovat odborníkem sestavený individuální plán.

Přihlásit se k tomuto výživovému programu můžete pomocí internetových stránek Centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Tento individuální plán bude odborníkem na životosprávu vytvořen přímo na míru. Vašemu tělu tak pomůžete získat chybějící živiny. Díky tomu tak lidské tělo přimějete, aby fungovalo, jak má.

O autorovi

admin