Lifestyle

Užijte si výbornou zábavu na svém vlastním firemním večírku, organizaci přenechejte nám

Užijte si výbornou zábavu na svém vlastním firemním večírku, organizaci přenechejte nám
Napsal admin

Všichni zaměstnanci si rádi čas od času oddychnou a vyrazí se svými kolegy řešit třeba i pracovní záležitosti někam jinam, než v prostorách kanceláře. Pokud se v nejbližší době rozhodujete pro organizaci firemní akce, můžete si nechat s její organizací pomoci.

V čem tato organizace spočívá? Noční klub je na pořádání akcí, večírků a oslav zvyklý. Proto víme, co aranžování správného chodu firemní akce obnáší. Je možné připravit rauty, občerstvení, doprovodnou hudbu, vystoupení na oživení programu, či cokoliv dalšího. Se včasnou přípravou se dá zařídit téměř cokoliv.

Pro firemní akce zařizujeme i doprovodné věci s tím spojené – ubytování pro příchozí hosty, stravování, transfer na hotel, hostesky, zabezpečíme vaši akci po technické a zvukové stránce a celkově se postaráme o to, abychom koordinaci měli na starost my a vy si tak můžete v klidu užívat zábavu se svými kolegy, nebo se soustředit na nové obchodní příležitosti.

Noční klub byl přestavěn z bývalého patrového kina s půlkruhovým ochozem. Proto se ve spodní části klubu nachází i taneční parket, který lze přestavět například na přehlídkové molo. Multifunkčnost prostoru nám umožňuje prostor přizpůsobit i svatebním hostinám, narozeninovým oslavám, pořádali jsme ale už i rozlučky se svobodou.

 

O autorovi

admin