Lifestyle

Zapomeňte na mindráky! Buďte spokojená se svým tělem

Zapomeňte na mindráky! Buďte spokojená se svým tělem
Napsal Barbora

Originally posted on 10.7.2018 @ 13.57

Léto je obdobím, kdy vystavujeme doslova holou kůži nejvíce na odiv. Jezdíme k moři, navštěvujeme koupaliště a přes horké dny raději volíme sukni a kraťasy než kalhoty a mikinu. Během léta tak vystavujeme naše tělo očím všem. Trápí vás kila navíc? Nechce se vám chodit v sukni, protože se stydíte za své nohy? Raději budete doma, než abyste šla ven jen proto, že se nechcete odhalovat na pláži?

Vykašlete se na mindráky

Trápí-li vás některé nedostatky na vašem těle, můžete s nimi buďto začít něco dělat, pokud to jde, nebo se s nimi jednoduše smířit. Proč se celý život trápit tím, že mám nohy do X, silnější kotníky nebo větší pozadí? Vykašlete se na tělesné nedostatky a přijměte je za vlastní. Pokud na ně bude někdo poukazovat a smát se vám, pravděpodobně má dost svých problémů, které potřebuje nějak zakrýt, jak jinak než shozením druhého člověka. Přijměte sami sebe s odstátýma ušima, s dlouhými prsty, chlupatými zády apod. Jistě se vám uleví a váš život bude snazší.

Ostatní je také mají

Pomoci vám může také to, že i ostatní lidé mají velké množství nedostatků a z nich mindráky, které efektivně zakrývají. To, že je mají i ostatní neznamená, že se jim budete smát, ba naopak, přijměte je takové, jací jsou a dejte jim účinnou lekci přátelství, pochopení a přívětivého chování k ostatním.

Zapomeňte na mindráky! Buďte spokojená se svým tělem

Lekce sebelásky

Naučte se jednoduše mít rádi sami sebe, bude se vám i vašemu okolí snáze žít a váš život bude plnohodnotným. Kilo navíc vás již nerozhodí, protože když budete chtít, prostě ho shodíte. Jste to vy a nikdo jiný za vás váš život neprožije, nikdo jiný nebude chodit s vašima nohama do X. A byla by velká škoda je schovávat doma, když si můžete užít krásný život v sukni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Barbora