Krása

Vánoce jsou za dvěřmi aneb tipy na dárky pro ženy!

Vánoce jsou za dvěřmi aneb tipy na dárky pro ženy!
Napsal Barbora

Štědrý večer je již v dohlednu a vy jistě přemýšlíte, jaké dárky pořídit svým drahým polovičkám, přítelkyním či sestrám. V dnešním článku vám přinášíme tipy na ideální dárky pro ženy. Vybírejte vždy dárky podle toho, co má druhá osoba ráda, jaké jsou její koníčky, co by jí udělalo radost a co by si sama od sebe jen tak nekoupila.

Dávka relaxace

Každá žena jistě ocení dárek, který ji dopřeje dávku relaxace či péče o sebe samou. Ideálními dárky pro ženy jsou bezesporu wellness víkendy, masáže, poukaz ke kadeřníkovi, na manikúru či pedikúru. Překvapte ženu tím, že ji dopřejete čas na sebe a dáte jí tím najevo, že chcete, aby si také odpočinula. Každá žena se totiž v tomto ohledu často opomíjí a raději peníze investuje někam jinam.

Kulturní zážitek

Skvělým dárkem jsou také kulturní zážitky. Kupte lístky na koncert oblíbené kapely, do divadla, na operu, muzikál či festival. Darujte svému protějšku krásný kulturní zážitek, na který můžete vyrazit společně. Nezapomeňte vždy kupovat dva lístky a obdarovaná se rozhodne, koho vezme sebou.

Bio kosmetika

Ženu jistě potěší také kosmetika, a to nejlépe v bio kvalitě, tedy kosmetika přírodní. Běžnou kosmetiku si ženy koupí samy, ale často na sobě šetří. Pokud jim koupíte kosmetiku v bio kvalitě, například krém na tělo, masku, scrub, krém či kvalitní sérum, uvidíte, že bude žena z tohoto dárku nadšená.

Myslete na koníčky a osobnost

Vybírejte pro ženu dárek vždy na základě její osobnosti a zálib. Pokud se jedná o ženu, která podporuje spíše minimalistický styl života a ekologický přístup ke světu, více ji jistě potěšíte eko lahví a bio kosmetikou než poukazem do nákupního centra. Vždy myslete v tomto směru na to, z čeho by měla žena opravdu radost, a ne na to, co opravdu potřebuje.

O autorovi

Barbora