Hubnutí Krása

Znáte účinný způsob, jak se zbavit celulitidy?

Znáte účinný způsob, jak se zbavit celulitidy?
Napsal admin

Celulitida, známá též jako pomerančová kůže jsou nevzhledné nerovnosti na pokožce, které se nejdříve objevují po zatlačení, a později i již samovolně. Jenže jak se celulitidy zbavit? Objevte ošetření se znatelným efektem, kdy opět získáte hladkou a pevnou pokožku.

Problematické partie bez celulitidy s pevnější a hladší pokožkou

Celulitida se bohužel nedá odstranit úplně, ale ošetření pomůže s výrazným zmírněním problému, takže efekt pomerančové kůže téměř zmizí. Ke korekci celulitidy slouží ošetření přístrojem BodyShape®. Důvod, proč metoda funguje, spočívá ve stimulaci kolagenových vláken, což vede k zesílení a zpevnění pokožky. Zvýšená elasticita nedává takový prostor pro vznik nevzhledných nerovností.

Bonusem ošetření je navíc likvidace tukových buněk, což pomůže s ubráním centimetrů v problematických partiích. Pokud toužíte po větším úbytku tuku v problematické partii a zároveň redukci celulitidy, můžete zvolit také injekční lipolýzu či lipomodelaci, kdy se do dané partie aplikují látky vyvolávající štěpení tukových buněk. Jedním z efektů je také pozitivní působení na pevnost pokožky a právě zmírnění problémů s celulitidou.

Zpevnění pokožky a pozvednutí kontur

Další možností, jak dodat pokožce pevnost a ztracenou elasticitu pro zmírnění problémů s celulitidou je přístrojový radiofrekvenční lifting Thermage®. Jde o neinvazivní ošetření, kdy jsou hloubkově stimulovány dolní vrstvy pokožky. Díky tomu je možné dosáhnout viditelných výsledků trvajících až pět let. Unikátní metoda je výjimečná svou schopností proniknout do spodních vrstev pokožky, kde dochází k efektivní stimulaci tvorby kolagenových vláken. Výsledek je srovnatelný s klasickou plastickou operací a celulitida dostane pořádně zabrat. Ošetření je možné provést na jakékoliv partii a získat tak napnutou pokožku na pažích, břiše, dekoltu, hřbetech rukou a podobně.

Certifikované ošetření

Aby byla výše uvedená ošetření skutečně efektivní, vyberte si estetickou kliniku nabízející certifikované přístroje a metody. Navštivte stránky estetické kliniky Mediestetik a objevte další ošetření pro krásnou pokožku. Pro výběr nejvhodnější metody či jejich kombinace využijte možnost konzultace, kde zjistíte, co pro vás bude nejlepší.

O autorovi

admin