Hubnutí

Nápoje, které podporují hubnutí

Nápoje, které podporují hubnutí
Napsal Barbora

S létem přichází chuť na osvěžující nápoje a touho po zhubnutí přebytečných kil. Dopřejte si pravidelně nápoje, které podporují hubnutí a díky nim budete rychleji v kondici. Snažte se omezit pití kávy, konzumaci alkoholu, ale naopak si dopřejte…

Ledový zelený čaj

Zelený čaj je proslavený jako podpora hubnutí a urychlovač spalování tuků. Dopřejte si ho každý den ráno či si jej připravte sebou do práce ledový. Doporučujeme denně vypít jeden šálek zeleného čaje jako dobrou podporu spalování tuků. Přidejte si k němu mátu či meduňku. Připravit si však můžete matcha latte či si ho dopřát ve vaší oblíbené kavárně, ale bez cukru!

Citronáda a zázvorová limonáda

Snad v každé kavárně si můžete dopřát zázvorovou či citronovou limonádu, bohužel s množstvím cukru. Obě tyto limonády obsahují ingredience, citron a zázvor, které podporují hubnutí. Připravte si domácí zázvorovou či citronovou limonádu. Stačí vám k tomu několik citronů a nastrouhaný zázvor, smícháte s vodou, mátou, ledem a dosladit můžete trochou medu či rostlinného sirupu.

Nápoje, které podporují hubnutí

Smoothie se skořicí

Skvělým nápojem, který zasytí a přitom vám pomůže zhubnout, to je smoothie. Pokud si připravíte smoothie s ovesnými vločkami, proteinem, skořicí a rostlinným mlékem, vykouzlíte si vydatnou snídani, která vás zasytí na celé dopoledne a podporuje hubnutí. Připravit si však můžete i ovocné smoothie s ledem nebo smoothie zeleninové s bylinkami. To je bohaté na vlákninu, dobře vás zasytí a vy se budete déle cítit sytí.

Okurková voda

Dobrou volbou je také pití tzv. okurkové vody, která především přes léto účinně hydratuje. Stačí si pokrájet okurky, smíchat s vodou a dám do lednice přes noc. Druhý den můžete pít okurkovou vodu třeba celý den. Budete skvěle hydratovaní a díky tomu se budete cítit sytější.

O autorovi

Barbora