Krása

5 zaručených tipů, jak být pro partnera krásná i po letech

5 zaručených tipů, jak být pro partnera krásná i po letech
Napsal admin

Krása je relativní a mnohdy zavádějící pojem. Přesně ji definovat je nemožné a jistě vám nemusíme připomínat, že rozhodně nesouvisí jen s vnějším vzhledem. Filosofování si však necháme na jindy – raději vám prozradíme, jak zajistit, aby z vás partner nespustil oči, byť tvoříte pár už nějaký ten pátek. Nezapomeňte však, že vždy záleží především na tom, jak se cítíte. Skutečná krása vyzařuje zevnitř a měla byste se mít ráda taková, jaká jste.

1. Chovejte se sebevědomě

Muži milují sebevědomé ženy a jsou u nich schopni přehlédnout mnohé nedostatky. Pokud máte problém s nízkým sebevědomím, soustavně na sobě pracujte. Podstupujte výzvy, nenechte se rozhodit neúspěchy, neřešte cizí pomluvy, pomáhejte ostatním a plňte si své sny. A co se týče sebedůvěry v ložnici, tu vám pomůže zvýšit stylové prádlo. Vezměte si na sebe tanga Calvin Klein nebo jiný značkový kousek.

5 zaručených tipů, jak být pro partnera krásná i po letech

2. Pečujte o své tělo

Zkrášlovací procedury v salonech krásy a tuny drahých kosmetických přípravků nejsou zapotřebí. Pravidelná péče o tělo může vypadat úplně jinak: naordinujte si dostatek pohybu a zdravější jídelníček.

3. Nešetřete úsměvy

Když se na muže svého srdce usmějete, okamžitě pookřeje. Snažte se být pozitivní a vždy vyzdvihujte to dobré. Užívejte si každý den, radujte se ze života a vnímejte více krásu světa, jehož součástí jste i vy.

4. Oblékejte se podle svého vkusu

Nenechte se svázat konvencemi a oblékejte se tak, jak je vám to příjemné. Pokud si s outfitem nevíte rady, noste jen to, v čem se cítíte svá. A rozhodně nepodceňujte význam dobře padnoucího spodního prádla. Průvan v peněžence vám neudělají ani značkové kalhotky Tommy Hilfiger. Jestli po nich toužíte, udělejte si radost.

5 zaručených tipů, jak být pro partnera krásná i po letech

5. Dodržujte pitný režim

Voda tvoří většinu hmotnosti lidského těla a je pro jeho fungování naprosto nezbytná. Proto je s podivem, že tolik lidí životadárnou tekutinu nedoplňuje v dostatečném množství. Začnete-li dodržovat pitný režim, projeví se to na vaší náladě i vzhledu.

O autorovi

admin