Krása

Buďte krásnější v roce 2019! Tato předsevzetí vám k tomu pomohou

Buďte krásnější v roce 2019! Tato předsevzetí vám k tomu pomohou
Napsal Barbora

Nový rok je pro nás pomyslným novým začátkem. Na konci roku bilancujeme naše úspěchy a neúspěchy a přemýšlíme, co bychom v následujícím roce chtěli zvládnout. Mnohé naše budoucí cíle se týkají naší postavy, vzhledu, ale také životní pohody. Jaké cíle si stanovit, abyste v dalším roce podpořili své zdraví a krásu?

Celková hydratace

Základem je dostatečný hydratace, která je důležitá pro vaše zdraví, a tedy i pro zdraví pleti. Hydratujte se především čistou vodou, přidat můžete bylinné čaje, zelený čaj či zázvorový. Zapomeňte na sodovky, slazené nápoje a kávu, která naopak dehydratuje. Hydratujte zevnitř, ale také zvenčí s pomocí krémů a masek na pleť. Dostatek průběžné hydratace oceníte především ve stáří, kdy se veškeré neduhy mládí projeví. Nepodceňujte proto sílu hydratace.

Pravidelný pohyb

Pravidelný pohyb má vliv nejen na vaši postavu, tedy to, zda budete hubenými a bez přebytečných kil, ale silně se podepisuje i na vaší pokožce a pleti. Během pohybu se dokonale prokrvuje celé tělo, prohřívá se a následně probíhá regenerace. Snad nejhezčí pleť máte právě po sportovní aktivitě. Dopřávejte si ji proto pravidelně, ať už v podobě běhu, cvičení jógy, tenisu, plavání či fitness.

Kvalitní péče o pleť

Důležitá je samozřejmě i vnější péče o pleť. Zvolte si ke svému typu pleti ideální krém a pravidelně jej používejte! Vhodné je sáhnout i po bio kosmetice, pozor však na to, že přírodní neznamená vždy bio. Zvolit můžete i kvalitní léty prověřenou klasiku na poli kosmetiky.

Hlídejte si stravu!

Velký vliv na vaši krásu má především složení vaší stravy. Protože jsme to, co jíme a strava se na vaší pleti také silně podepisuje.

Hlavně pohodu!

Tím, co nás dělá starší, unavenější a vrásčitější, je určitě stres. Dopřávejte si proto pravidelný odpočinek a snažte se během svého života co nejméně stresovat. Nemá to cenu!

Přejeme krásný rok 2019!

O autorovi

Barbora