Krása

Flirt se sluncem

Flirt se sluncem
Napsal admin

Flirt se sluncem

Jemné opálení, hedvábní pleť, skvělá nálada – v létě se náš organizmus dostává do vrcholné formy. Samozřejmě, především díky odvěkému symbolu života – slunci. Je přímo neuvěřitelné, jaký vliv může mít na naši náladu a pocit štěstí, kolik energie z něho můžeme načerpat.

Sluneční svit zvyšuje kromě vitamínu D také produkci vitamínu B a stimuluje náš metabolismus. Pod jeho laskavým dotekem celý náš organismus pookřeje a znásobí se jeho regenerační schopnost. Samozřejmě, pokud svůj flirt se sluncem nepřeženeme. Protože slunce, především jeho ostré UV A a B paprsky, může kromě lákavého bronzu přinést se sebou i předčasné stárnutí pokožky a různé její poškození.

I právě proto každý 5 člověk trpí na slunci různými projevy alergie. Dá se tomu předejít? Zabránit? Celkem určitě ano. Nejen důslednou ochranou přiměřenými kosmetickými přípravkami před, během a po opalování. A i dodržováním 10 zásad správného „flirtování“ se sluncem. Teda takového, výsledkem kterého bude záviděníhodný bronz a jemná hebkost přezářené, ale nespálené pokožky.

O autorovi

admin