Hubnutí

V létě se hubne snáze: Vyzkoušejte zaručené tipy!

V létě se hubne snáze: Vyzkoušejte zaručené tipy!
Napsal admin

V létě je prostě všechno zalité sluncem. Jenže je určitě potřeba sundat růžové brýle a reálnýma očima se podívat na vlastní postavu. Máte nadváhu? Vyděsil vás pohled na povislou kůži? Stehna vypadají jako pomeranče a na rukou už vznikají křídla? Není jiné cesty – musíte se pustit do hubnutí. Naštěstí je to v létě snadnější, zábavnější i chutnější.

Rozmanitý i levný jídelníček

Stačí je projít přírodou nebo i tržištěm a ihned je vám jasné, že právě dozrává mnoho různých druhů ovoce. Vše se dá sehnat za pár kaček, což vám zpříjemní nutnou dietu. Když chcete zhubnout, je třeba se zaměřit právě na konzumaci ovoce a zeleniny a vyřadit z jídelníčku tučná jídla. Co konkrétně jíst při hubnutí a cvičení? Inspirujte se tipy v tomto článku. Jídelníček si díky rozmanitým sezónním potravinám můžete zpestřit i pitím oblíbeného smoothie.

V létě se hubne snáze: Vyzkoušejte zaručené tipy!

Nebojte se kombinací ovoce se zeleninou, a pokud máte rádi výrazné a neobvyklé chutě, přijdete do nápoje i bylinky. Skvělá je máta. Co se týče frekvence jídel, jezte 5krát denně a nezapomeňte dodržovat pitný režim. Snažte se mít čistou vodu neustále u sebe a pijte i tehdy, když nemáte žízeň. Zejména v létě hrozí dehydratace, která může skončit kolapsem a pobytem v nemocnici.

Efektivnější sportování

Díky vyšším teplotám se budete potit i při méně náročných aktivitách. Pokud nejste trénovaná, začněte procházkami. Choďte ve svižnějším tempu, a abyste měla motivaci, stáhněte si aplikaci na počítání kroků a snažte se jejich počet každý den navyšovat. Ideálním letním sportem je běhání, při kterém spálíte velké množství kalorií. A užijte si ideálně každý den i koupání. Plavání je i skvělý relax, při kterém se protáhne celé tělo.

V létě se hubne snáze: Vyzkoušejte zaručené tipy!

A jak vydržet?

Pokud chcete mít opravdu pěknou postavu, musíte v aktivitách vytrvat. Co dělat, když se počasí zhorší a přijde podzim? Přívětivým místem, kde se pořádně zahřejete, pro vás může být oblíbené fitness Praha. Chodí sem i profesionální sportovci a své služby zde nabízí hned několik trenérů a výživových poradců, takže budete v těch nejlepších rukách. Součástí fitness je navíc kvalitní solárium v Praze, kde po tréninku můžete pěkně v klidu odpočívat a udržet si krásné letní opálení.

O autorovi

admin